ліхтарі та опори зовнішнього освітлення

 
     ТзОВ «Європейський парк» виготовляє ліхтарі та опори зовнішнього (вулично-паркового) освітлення. Спираючись виключно на власну виробничу базу ми можемо запропонувати Замовнику найкращі умови, а саме короткі терміни виготовлення, низьку ціну, хорошу якість та технічні консультації.
     Також спеціально для підприємств, що виготовляють аналогічну продукцію на ринку України діє програма поставки відливок тумб чавунних, оброблених та готових для застосування (встановлення).
     Асортимент нашої продукції включає ліхтарі, опори та світильники любої складності та конфігурації висотою від 0,5 м до 12 м, як декоративного характеру, так і звичайного міського. Також виконуємо всі будівельно – монтажні роботи по встановленню, монтажу та обслуговуванню нашої продукції.
      Великий досвід, власне виробництво, досвідчений колектив забезпечить якісне виконання об’єкту любої складності та дозволить реалізувати будь-який проект зовнішнього освітлення.
       Для формування конкретної пропозиції по цінам, умовам та термінам виконання Замовник надає Виконавцю технічне завдання. При наявності питань технічного характеру представники ТзОВ «Європейський парк» виїжджають на місце. Візуалізація об’єкту та формування комерційної пропозиції є безкоштовними.
 
Запрошуємо до співпраці!